Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdhetem-e szedni a fogamzá...

Elkezdhetem-e szedni a fogamzásgátlót ha nem a megszokottan jött meg?

Figyelt kérdés

Nos a problémám az ,hogy ma jött meg a mensim és nem olyan mint a szokott . általában első nap tiszta vörös színe van és elég erős folyás most viszont olyan mint mikor már utolsó napon vagyok és barna meg nagyon kevés..+első napban durva fájásom (görcsök) van ma meg semmi. Ma akartam megkezdeni a fogamzásgátlót ugye az első nap de nem tudom mit csináljak.

Most szednék először fogamzásgátlót,a barátommal nagyon rég voltam úgy együtt(terhesség kizárt). Mit tegyek? :s



2017. jún. 13. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
de egyébként furcsa mert még csak 26.napban vagyok és nálam ez min 30 szokott lenni.Nem tudom mi van lehet,hogy nem is menzesz ez még csak felfáztam vagy ilyesmi.. azért ha valaki járt hasonlóan kérem írja meg
2017. jún. 13. 18:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor kezdd el, amikor már vörös vér folyik. A barna maszat még nem "elég indok" a tabletta elkezdéséhez.
2017. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!