Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos vérezgetéssel...

Folyamatos vérezgetéssel meddig várnátok?

Figyelt kérdés

27. cn-on vagyok, tehát akár azt is mondhatnám, hogy most már betudhatom egy új mensinek... de 2 hete egészen biztosan közelében sem voltam peteérésnek, így menstruáció biztosan nem lehet.

Egész hónapban, a vérzés elmúlta után folyamatosan vérezgettem, nem vészesen, legtöbbször csak rózsaszínes volt a papír és ennyi... viszont 4 napja és ma is nagyon bő, alvadékos vérzésem van.

Kerestem volna az orvosomat, de szabadságon van, csak júliusban fog dolgozni.

Vajon várhatok vele addig? Vagy menjek a kórházba akárki máshoz?

csak szemléltetésképpen a ciklusom:

[link]



2017. jún. 15. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász előzőleg mit mondott? (Látom a naptárban, hogy voltál.)


A helyedben én elmennék megint, méghozzá a napokban. Ez azért már túlzás.

2017. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a problema csak most jelentkezett? Elozo ciklusaid rendben voltak? Szedtel valamit, ami bekavarhatott a hormonjaidnak?
2017. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor nézte, hogy van-e peteérés.

Nem mondott semmit rá, akkor éppencsak pecsételtem, és mivel volt egy elég gáz hüvelygyulladásom is közben (3 hét antibiotikum áldásos hatására), az akkori vérezgetést betudtam ennek (illetve uh-ig reméltem, hogy talán középidős vérzés)... de akkor ugye még csak 3 ilyen nap volt, és mind3 napon éppencsak papíron volt napi 1-2x minimális rózsaszínes nyoma.


az orvos, akinél voltam, most szabin van.

megmondom őszintén, máshoz nem szívesen mennék, csak ha nagyon muszáj (gondolom ez érthető nőgyógyászattal kapcsolatban)

2017. jún. 15. 10:27
 4/11 A kérdező kommentje:

a probléma újkeletű, vagyis mondjuk úgy, hogy 17-18 éve nem fordult elő ilyen.

a ciklus megvonásos vérzéssel és clostival indult.

előtte meseszerű ciklusom volt (hol volt, hol nem volt :) de leginkább nem)

2017. jún. 15. 10:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy visszamennék, vagy másik dokit keresnék,de sürgősen.
2017. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ilyenkor látszik, hogy nőgyógyásznak lenni bizalmi állás :)

Komolyan, most belegondoltam, hogy az orvosomhoz simán elmennék így is vizsgálatra (csak ő ugye nem elérhető még 2 hétig), de egy idegen dokihoz úgy, hogy ma speciel ömlik belőlem a vér... legalább ha tudnám, hogy mondjuk holnap vagy hétfőn megint éppencsak barnázni fogok, akkor rendben. De így?

2017. jún. 15. 10:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolom most ugyis csak hasi uh-t csinalna. Azt meg nem befolyasolja a verzes semmiben. Kacsaval meg ilyesmikkel ilyenkor nem nagyon probalkoznak, mert a verzes miatt nem nagyon lehet latni semmit. Esetleg meg huvelyi uh-t csinalhat, de ha hasit is lehet, akkor felesleges szerintem ebben a helyzetben.
2017. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

komolyan érdekelne, hogy ilyenkor hogy zajlik egy vizsgálat, vagy egy hüvelyi uh... nem tudom, kinek volt már ilyen, írhatna valaki róla...

elég vizuális alkat vagyok, és konkrétan látom magam előtt, hogy levetkőzök (mert nyilván le kell vetkőzni), és mire elslattyogok az uh-gépig, a bokámon csörgedezik a vér, hagyom magam után a vérnyomokat.

és hát utána fel kellene öltözni, és visszatérni munkába...

2017. jún. 15. 11:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de biztos van erre valami megoldas. A legegyszerubb, hogy a kezedbe nyomnak egy kisebb koteg papirtorlot hogy avval slattyogj el a vizsgaloszekig. De tuti nem te vagy az elso ilyen problemaval, biztos van erre valami bevett megoldas. Vannak surgos esetek, amikor nem lehet azon fennakadni, hogy verzik a beteg, akkoris megvizsgalnak valahogy.
2017. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

megjártam az orvost. mivel most nem vérzek annyira, így még a vizsgálatot is sikerült kulturáltan megoldani.

most még hajtom az orvosomat, hátha tud rám mégis 1 napot szánni ebben a 2 hétben.

köszönöm mindenkinek a választ.

2017. jún. 19. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!