Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfog jönni a menzeszem?

Megfog jönni a menzeszem?

Figyelt kérdés
Már 2 éve van meg a fehér folyásom és azt vettem észre már többször is hogy átázok. Használjak betétet? Ha igen hány óránként cseréljem? Milyen fajtát használjak? Estére is tegyek be? 11 éves vagyok.

2017. jún. 16. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Lassan megjöhet a mensid, szárnyas betét mindig legyen nálad. Viszont a fehérfolyáshoz elég tisztasági betét. Te fogod érezni, milyen gyakran kell cserélni. Éjszakára szerintem ne használj, de ahogy neked kényelmes. A fajta szerintem mindegy, itthon always van.

20N

2017. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

Még jöhet több is ;)

2017. jún. 16. 13:13
 3/3 anonim válasza:

igen lassan megjön a mensid! :)

Nem ég viszket odalent? mert lehet valami fertőzés is, ha ennyire sok a folyás.

Amúgy az is lehet hogy csak a fehérfolyásod simán, de nekem nem volt annyira sok annak idején, hogy átázzak ezért gondoltam valami fertőzésre.

Amúgy simán használhatsz tisztasági betétet always, naturella, carefree mind jók. Éjszakára nem hiszem, hogy kell.

2017. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!