Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik akkor, ha a...

Mi történik akkor, ha a fogamzásgátló gyógyszert nem a mensi első napján veszem be, de a doki nem védekezés céljából írta fel nekem hanem, hogy beálljon a mensesem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azért kaptam fogamzásgátlót, hogy beálljon a menszeszem. Nekem az ötödik napon kellett elkezdenem szedni, de a tájékoztatón biztos le van írva, hogyan kell alkalmazni. Ha mégis bizonytalan vagy, nyugodtan kérdezd meg az orvost.
2008. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem védekezés miatt szeded, akkor semmi sem történik. Csak ha mégis történne szexuális aktus, akkor kb. egy hétig kiegészítő fog.gátlás, pl. óvszer javasolt.
2008. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez hormonkészítmény, nem Cvitamin legyen már eszetek!


nem szabad máshogy szedni, mint ahogy az orvos, vagy a tájékoztató írja, mert baromira bezavar a szervezetedbe!!!!

2008. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok: Minden tájékoztatón rajta van, hogy az 5. napon is el lehet kezdeni, de akkor egy hétig óvszert kell használni. Ha ez ártana valamit is, akkor nem írnák rá a tájékoztatóra. Azért kell ált. az első napon elkezdeni, mert már az első naptól véd, és aki terhesség "ellen" szedi, annak ez így praktikus! Ennyit üzennék a 3. válaszolónak! Ja, és képzeld, tudom, hogy nem C-vitamin, mert én is szedek gyógyszert, már egy éve, hidd el van elég felelősségtudatom, ha nem lenne nem írtam volna tanácsot!
2008. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!