Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász ránézésre meg...

Nőgyógyász ránézésre meg tudja állapítani a bajt?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam nála, felfeküdtem az aszazlra, rám néz, azt mondja gomba. Most voltam nála megint, megint rám néz, ez most baktérium. Persze utána megvizsgált kézzel is. Ránézésre meg tudja állapítani a bajt? Ez kicsit furcsa. Maszek doki amúgy.

2017. jún. 20. 13:35
 1/9 A kérdező kommentje:
*asztalra
2017. jún. 20. 13:36
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyilván sok fertőzést látott már, és vannak tipikus tünetei, amiket te nem biztos, hogy észreveszel. Nálam is így állapította meg, pedig én sztk-ban voltam.

20N

2017. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz kenetet kellene vennie és laborban kitenyészteni.
2017. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam 2x ránézésre, 2 lépés távolságból mondta doki hogy gomba. Semmi tünetem nem volt, utána sem, így nem kezdtem el a canestent (nem ő írt fel gyógyszert hanem hogy mit vegyek) és kértem a tenyésztést, nem volt semmi, negatív volt minden...
2017. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem bajom volt mindkétszer. Múltkor egy sráctól kaptam el, most antibiotikumot szedtem.
2017. jún. 20. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet ránézésre látni, pl pirosak és duzzadtak ilyenkor a kis és nagyajkak, a folyás színe, szaga lehet egyértelmű. De a tenyésztés sose árt, mert lehet kevert gond.
2017. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most valami kikevert kúpot kaptam.
2017. jún. 20. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
megesett, hogy rámnézett, és megállapította, hogy gomba, és felírt gyógyszert vizsgálat nélkül, mert mondta, hogy tudja, hogy ez most fáj, inkább menjek vissza egy hét múlve.
2017. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is ránézésre diagnosztizál, bár sose volt semmi fertőzésem, se gombám. Ellenben Bartholin mirigy gyulladásom elég sokszor, még a hülye is látja, hogy az a gond.
2017. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!