Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálok, de hánytam is,...

Menstruálok, de hánytam is, szédülök és fáj mindenem. Mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés
Fogamzságátlót szedek,már 1 éve.Tegnap reggel jött meg,de mennyiségileg is sok,meg fájdalom tekintetében is nagyon erős.Konkrétan fáj a gyomrom is,hánytam és hasmenésem is van tegnap óta.Cataflamot vettem be,de nem segített.Lehet ez a stressz miatt?Tegnap volt a szóbeli érettségim.

2017. jún. 21. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Milyen lett az érettségid?
2017. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Pihenj
2017. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Nálam ez minden menstruáció alatt így ment.
2017. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Menj el nőgyógyászhoz, extrém esetben akár terhesség esetén is lehet menstruáció, de bármi más, akár komoly baj is lehet. Biztonság esetére ajánlom szakember minél hamarabbi felkeresését!
2017. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az erdeklodest az erettsegi fele!:) Magyarbol es tarsadalomismeretbol biztos max pontos lett/lesz a szobelim,a tobbi tantargybol is max 2-3 pontot veszitettem.

Terhes biztos nem vagyok,mert nincs baratom es nem is voltam fiuval mostanaban,mindenkeppen felkeresem majd a nogyogyaszomat.

2017. jún. 21. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem rendszeresen van ilyen tünetem, de nem találtak semmi bajt sem. És köszönöm, sikerült az érettségim nekem is. Ha már ez is fontos. :)
2017. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!