Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a pasim miatt fázok fel...

Lehet a pasim miatt fázok fel állandóan?

Figyelt kérdés

Ottjárok,hogy két-egy havonta megint fel vagyok fázva

Picit fáj ottlent a hugycső nyílás.

Néha elmúlik, aztán megint előjön.

Egyfolytába pisilnem kell, és kellemetlen érzés a pisilés.

Egyszer akkor jött elő,mikor előző nap orálisan kényeztetett a párom. (Picit beteg volt.)


Észrevettem,mindig akkor jön el,mikor nálul vagyok.

Esetleg közös fürdözéssel is el lehet kapni?


Kikezelem magam, de akkor őt is ki kell?


21éves vagyok.

4 éve vagyok vele együtt.

Szinte minden évben legalább kétszer felfázok



Egyébként ami nagyon furcsa nekem,mikor a párom tusfürdövel megmossa a péniszét és a h.nyílásba bele megy egy picitis a tusfürdő,nagyon csípi neki.

Lehet neki mindigis volt neki valami fertözése,amitnem vesz ésure,és mindig visszafertőz?



2017. jún. 21. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Tusfurdovel amugysem lehetne ott mosni, mert ha belemegy a hugycsonyilasba, tommindegy, hogy fiz vagy lany, csipni fog. Intim mosakodoval kell, mert az semleges ph es nem fog csipni. Nem hiszem, hogy elkaptal tole valamit, hacsak van valami nemi betegsege, amirol nem tud vagy neked van valamilyen nemi betegseged.

Szedj tozegafonyat, az jot tesz.

Lehet stressztol is kijon, amikor naluk vagy.

2017. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Orálisan is meg tud fertőzni, nyállal. Olyan különben nincs, hogy felfázás, a népnyelv emlegeti így a baktériumfertőzést. El kell menni urológiára es nemibeteg gondozóba is.

" Kikezelem magam, de akkor őt is ki kell?" Ennyi idősen lehetne annyi eszed, hogy meggondold, amíg mindkettő nincs kezelve, csak adogatják egymásnak a fertőzést.

2017. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehetséges, hogy miatta, de azt nem hiszem h beteg lenne es kezelnie kellene. Velem is előfordult egyszer-kétszer. A felfázás nem olyan, mint a gomba. Sajnos nálam a hüvelygomba a gyakori, biztos vagyok benne, hogy a párom fertőz, mivel nincs tünete így nem is kezeli magát.
2017. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nőgyógyász mit mond?
2017. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármi baja van egyikőtöknek, mindig kezelni kell mindkettőtöket. A pasik többnyire csak hordozzák a fertőzéseket, és náluk nem feltétlenül jár tünettel.

20N

2017. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!