Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 31-éves leszbikus lány vagyok...

31-éves leszbikus lány vagyok túl sok nemi elö váladékot termelek sok partneremet zavarta ez természetes vagy valami hórmonális próbléma?

Figyelt kérdés
Már emiatt egy pár kapcsólatomnak vége lett nem birta a partnerem elviselni,hogy még együttlét elött már tocsogok odalent igy az együttlét gyakran elmaradt ennyire fel izgúlhat az ember?
2017. jún. 21. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! A női nemi váladék állaga sűrűsége és szine szaga ize szinte kivétel nélkül személy függő. Egyénenként ezek változnak/hatnak a ciklus alapján.

A túl sok nemi váladék elképzelhető, hogy betegség jele.

Ha úgy gondolod ,hogy biztosra szeretnél menni keress fel egy nő gyógyászt a panasszal.

2017. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Engem nem zavarna.

23/L

2017. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
31 évesen még lehetne gyakorolni a helyesírást.
2017. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálam is így van, engem nagyon zavar, viszont a barátnőmet egyáltalán nem. Ennek ellenére, ha úgy van, kicsit megtörlöm magam. Azért emiatt elhagyni valakit..
2017. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pont az a szexi ha igazán nedves vagy! ;) Ha akarsz írj ;)
2017. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!