Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszaka már évek óta ki kell...

Éjszaka már évek óta ki kell mennem mindig pisilni. Nem tudok átaludni egyet sem. És mostanában nappal előfordul, hogy nem tudom abbahagyni a pisilést. Vmi szervi oka lehet? Vagy gyulladás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Es meg nem voltal urologusnal?A gyulladas fajdalommal jar,valoszinu a vizholyagod gyenge vagy ha ferfi vagy es idosebb akkor prosztata problema is lehet.Minden esetre surgosen orvoshoz,a veseddel is lehet gond...
2008. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
voltam májusban az urológián, ultrahanggal nézték a vesémmel minden rendben, jó helyen van mindkettő, nincs gyulladás. Egyébként nő vagyok, 29 éves.
2008. okt. 16. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj este kevesebbet inni és kezd el az intimtornát.
2008. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túlsúlyos egy kicsit? Nekem is ez a problémám, vizsgáltak, sehol semmi rendellenesség, végül kiderült, hogy kissé több vizet tart vissza a szervezetem a szövetekben, ami nyugvó állapotban ürül a hólyagba, vagyis éjjel, ezért járok ki akár 2x is wc-re éjszaka. Az nem segít ha nem iszol, mert így-is úgyis tartja a vizet a szervezet. Ha nem vagy túlsúlyos akkor is lehet ez a probléma, de gyakoribb azoknál akiknek van feleslegük.
2008. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyomd az ujjaddal belul a bokadat es marad egy bemelyedes tehat nem ugrik vissza rogton az azt jelenti amit az elozo valaszado irt,vizet tart vissza a szervezeted.
2008. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a jó tanácsokat. Sajna nem tudom még mindig az okot, minden rendben mindenütt. 174cm vagyok, és 63 kilo, tehát nem túlsúlyos. a bokámnál is megnyomtam és visszaugrott.:) tehát nincs "plussz vizem". Az urológus szerint sincs baj, akkor egy rossz szokás? de nem tudok nem kimenni ha egyszer felébredek, mit csináljak?
2008. okt. 17. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Jókérdés hogy mit csinálj, nekem is ez a bajom, hogy egy éjszakát nem tudok végigaludni. Max. úgy sikerül, ha egész nap iszom, sokat (2-3 litert) majd 6 után már semmit.
2008. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is sokat kell pisilni, ejszaka is rendszeresen. de nekem sincs semmi bajom, is normalis mennyisegu folyadekot iszom. tulajdonkeppen csak tul eberen alszom, mindenre felebredek. ha melyebben aludnek, ami elofordul neha,ha rettenetes faradt vok, akkor atalszom az ejszakat gond nelkul
2008. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!