Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem vagyok vékony, de nincs...

Nem vagyok vékony, de nincs mellem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sosem voltam vékony alkat, bár szerencsére megint elkezdtem fogyni. Jelenleg 155 centivel 70 kiló körül vagyok, de szinte A kosaras mellem sincs, vagy talán épp annyi. Ami azt is jelenti, hogy melltartót se találok magamra, meg az aránytalanság is kicsit aggaszt. Mi lesz, ha rendesen lefogyok, egyáltalán nem is lesz?


17/L


2017. jún. 21. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy sem, van ilyen.
2017. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálad ez a normális, ilyen a genetikád. Nézd meg az anyukád és kb az vár rád. Azért nem kell elkeseredned, de minden másak vagyunk.
2017. jún. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyámnak nagy melle van, meg igazából mindenkinek a családból, de gondolom csak mert ők is nagyobb darabok. Szerintem lassan én vagyok az, aki 00 kiló alatt van egyedül.
2017. jún. 22. 10:11
 4/6 A kérdező kommentje:
100 kiló*
2017. jún. 22. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Édesanyádnak valószínűleg azért nagy, mert szült. Az egyik évfolyamtársam, hasonló paraméterekkel rendelkezik, mint amilyen neked van, csak ő 155 cm-rel 80 kg, neki hormonális problémák miatt marad el a mellmérete a testétől. Ha aggaszt és vannak egyéb furcsa tünetek, mint például lilás-vörös (livid) striák, erős szőrnövekedés (ami pl a köldököd környékére, tehát a szeméremszőrzet fölé ér), akkor érdemes felkeresni egy endokrinológust.

Minden jót!

2017. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia, tudom, ez nem segít, de én 19 leszek lassan és 0 azaz 0 mellem van. olyan a testem mint egy ovodásnak. ráadásul magas vagyok (174 cm), és olyan lehetetlenül vagyok kövér, hogy minden a derekamra rakódik. ezért szivacsot kell hordjak pár év óta hogy nézzek ki valahogy. azt mondta a nőgyógyász hogy genetika,és a plasztikai sebészet csodákra képes:) hát én ettől nem nyugodtam meg :(

Szerintem neked is genetikai dolog ez :( vagy elmész nőgyógyászhoz, felír fogamzásgátlót és attól nőhet kicsit a melled.

2017. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!