Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez biztos terhesség?

Ez biztos terhesség?

Figyelt kérdés

A menstruációm június 14-én kezdődött, tehát ez a ciklusom első napja, és 17-én ért véget. Az első két nap szokásos volt, aztán elég gyenge, mások azért hosszabb. Tehát, 17-én ért véget és 18-án szexeltünk, nem ment el bennem, de nem védekeztünk. Átlagosan 27-23 napos egy ciklusom.

Tesztelni még gondolom felesleges, de a hátam fáj, jobb oldalon, a lapockától indulva a vesémig. A torkom is fáj, szóval lehet, hogy csak megfáztam, vagy ez a terhesség jele lehetne?



2017. jún. 22. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hátfájás mint terhességi tünet... Na ilyenről se hallottam még, pláne nem ennyi idő után. Ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, ne szexelj.


És gondolj abba bele, hogy ha védekezel, az nem csak az esetleges későbbi abortusztól védhet meg (óvszerrel persze) Hanem a nemi betegségektől, meg a HPV vírustól is. [link] Különösen érdekes az a rész, hogy a férfiak hordozzák, de a nők faragnak rá mikor rákosak lesznek tőle.

2017. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, négy napja voltatok együtt. Milyen tünetekre számítasz?
2017. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hátfájás, a torokfájás egyik sem terhességi tünet. És kicsit nézz már légyszi utána a dolgoknak, hogy mi hogy zajlik terhesség során egy nőnél és akkor nem kéne ilyeneket kérdezned. Ha össze is jött a dolog, megtörténik a megtermékenyülés, akkor kb. még 10 nap a beágyazódás, ami után elkezd termelődni a HCG nevű hormon (amit egyébként érzékel a terhességi teszt) és utána lehet bármilyen tüneted. 4 nappal az aktus után semmit az ég világon nem érezhetnél és nincs az a teszt, ami kimutatja, hisz még nincs mit.
2017. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de..

..igen, tudom, hogy felelőtlenség volt védekezés nélkül, mert nem csak terhesség lehet belőle, hanem egy csomó nemi betegség is.

.. tudom, hogy a torokfájás nem terhességi tünet, ennyire azért nem vagyok hülye. A hátfájást azért kérdeztem meg, mert nagyon félek, hogy mi van és pont ugyanezért kérdezem mindezt az aktus utáni 4. napon.

.. és igen. Azt is tudom, hogy most még egy teszt sem mutatja ki.

2017. jún. 22. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mindezeket tudod, akkor mi is a kérdés?
2017. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyedül a hátfájás volt a kérdés, de akkor ez így már meg van válaszolva, szóval köszönöm szépen a válaszaitokat.
2017. jún. 22. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

A másik kérdésedhez is írtam!nem vagy terhes!menszesz utáni 1. Napon nem lhetett pete érésed ha csak nem 14-17 naponta menstruálsz.

Nyugodj meg!

A hátfájásnak sincs ehez köze!

2017. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!