Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy aki még szűz nem...

Igaz, hogy aki még szűz nem használhat tampont?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Használhat az is aki szűz, erre találták ki a mini méretet de az tény hogy kevésbé kellemetlen ha nem szűz már az illető. Én egyszer próbáltam meg felrakni amikor szűz voltam de a feléig se jutottam mert fájt.
2017. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én szuzen már simán tudtam használni minit.
2017. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Használhatnak a szűz lányok is tampont, de nem feltétlenül fog sikerülni a felhelyezés.
2017. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Én is szűz vagyok, már 2 éve használok tampont minden probléma nélkül. A normál méretűt is fel tudom helyezni.
2017. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nem igaz, egy mini tampont a legtöbb szűz lány is fel tud helyezni. Én 5 évig használtam már, mire szűztelenítődtem, muszáj volt mert a betét sosem volt elég. Próbáld ki és ha nem jó, akkor használj továbbra is betétet.
2017. jún. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nem igaz:)

Én szűz vagyok és 2 éve használok tampont(mindig; normalt is és minit is)

Sokkal jobb,mint a betét...

Felhelyeznem az elején kettőször nem sikerült,de harmadjára igen és azóta sosem érzem

2017. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!