Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nore milyen hatassal...

Egy nore milyen hatassal vannak a transzik altal szedett osztrogen tablettak? Lehet tole noiesebb egy no is?

Figyelt kérdés
Vannak ezek az ugy nevezett shemale tablettak amit azok a ferfiak szednek akik nok akarnak lenni. 4-5 honap utan eleg komolyan megszepulnek, nagyobb mellek es egyeb. Ha egy nonek pl ferfias az arca es ilyet elkezd szedni akkor annak is lehet finomabb vonasu arca?
2017. jún. 22. 19:47
 1/5 anonim válasza:
Sose gondoltam ebbe bele, de nekem az lenne a logikus hogy mivel egy nő alapból termeli az osztrogent igy ha kivulrol viszi be akkor attol nem lesz szebb csak max a saját osztrogentermelese csökken. Lehet tévesen gondolom de nem annak a nőnek adnak osztrogent akinek pl kiveszik a petefeszkeit? Ok se lesznek szebbek.
2017. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jól tönkrevágja a hormonháztartását és beteg lesz.
2017. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz, hogy a fogamzásgátlók egy részében is ösztrogén van, akkor szerintem nem kell tovább magyaráznom a dolgot.


Próbáld meg elfogadni magad olyannak amilyen vagy, az öltözködéseddel, kisugárzásoddal sokat tudsz azért tenni, hogy nőiesebbnek tűnj, de a hormontartalmú készítményekkel nem érdemes emiatt próbálkozni.

2017. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ah koszonom a valaszokat.
2017. jún. 23. 02:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy mondom hogy a "transzi" és "shemale" kifejezések nagyon lealacsonyítóak. Transznemű vagy transznő a használandó szó.

Amúgy ők szerintem pont azt a mennyiséget szedik amennyitől nőiesek lesznek, de azért nem teljesen. Pl. ha valaki tiniként kezdi szedni (Pl. Jazz Jennings, asszem ő 12 éves korától szedi), akkor az arca és a teste is úgy fejlődik. Felnőttként elkezdeve (pl. Julie Vu) már nem változztat olyan sokat, pl. mellek sem nőnek meg annyira, sokan implantátumot rakatnak be, de az arc szerintem nem fog változni, mert eleve a csontozat olyan.

2017. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!