Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért menstruálok még mindig?

Miért menstruálok még mindig?

Figyelt kérdés
Általában 6 napig szokott tartani, aztán a 7. napon még egy kis "utóvérzés", de a 9. napon még mindig megvan. Értem ezt úgy, hogy az első 4 napban úgy véreztem ahogy szoktam, kicsit erősebb, normál erősségűn, aztán el is kezdett csökkenni, de a 8. napon még mindig jött, aztán ma, a 9. napon mintha újra kezdene erősödni. Miért van ez? Mit kellene csinálnom? 16/l

2017. jún. 24. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj pár napot. Ha nem múlik, menj nőgyógyászhoz.
2017. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szedsz gyógyszert?

Nekem most a fogamzásgátló okozott ilyet. Mintha nem engedte volna leválni a nyálkahártyát.. Most fogok váltani. Abba hagytam és 2 nap alatt ki is tisztultam, befejeződött a vérzés. Doki ír fel másik gyógyszert.


DE EZ NEM BIZTOS, HOGY NÁLAD IS EMIATT VAN! Orvost kell kérdezni.

2017. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót és semmilyen más gyógyszerts sem rendszeresen. 14 nap után múlt el végül, olyan volt, mintha 2x jött volna meg egymás után, minimális átmenettel.
2017. júl. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!