Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz vagy visszafertőződés?

Stressz vagy visszafertőződés?

Figyelt kérdés

Közel másfél évig rendszeresen volt köztes vérzésem, 6 orvosból 5 azt mondta normális, ne foglalkozzak vele, a 6. pedig azt mondta méhgyulladás, adott rá antibiot, amitől el is mult.

Ennek már 4-5 hónapja.

2,5 éve van ugyanez a barátom, eleinte nem használtunk gumit, aztán egy vírus miatt áttértünk rá, és egy éve így védekezünk. Az utóbbi hetekben azonban újra volt hogy nem húztunk, illetve egyszer úgy összevesztünk hogy majdnem szakítottunk, napokig nem beszéltünk. Ez engem nagyon megviselt, egy napig semmit nem bírtam enni se, aludni se, csak sírtam, a stressztől pedig két napig nagyon fájt a méhem környéke. Azóta valamennyire rendeződött a kapcsolatunk, viszont pár napja megint jönnek belőlem véres -szerintem- nyálkahártya darabok. Most is ciklus közepén vagyok.

Ami vírus miatt anno gumiztunk, az már negatív, de nem vizsgáltak mindenre, amikor kértem is azt mondták felesleges (!!)

Lehetséges hogy akkor is valami baktérium volt, ami barátomban megmaradt, s most visszaadta? Vagy lehet a stressztől is? Tudom itt nem orvosok vannak, de érdekel ki mit gondol, vagy van e valamilyen tapasztalata. Három hét múlva megyek std vizsgálatokra, ahol mindenre fogok kérni vizsgálatot, bár ez nem kifejezetten nőgyógyászati, csak mintákat vesznek. Az orvosok mindig csináltak ultrahangot, de azokon sose látszott semmi, még akkor se ha pont véreztem...


A ciklusom általában 26-27 nap, néha kis eltéréssel (vagyis teljesen normális), gyógyszert pedig sose szedtem.

32n



2017. jún. 25. 12:51
 1/1 anonim válasza:
huh ez kemény, hasonló cipőben járok. Szerintem visszafertőződtél. Meg az igazság az hogy amikor valami bajod van, nem szabadna szexelni. Én 4 hétig egyfolytában véreztem egy betegség miatt és azalatt az idő alatt (gumival) szexeltünk mert hülyék voltunk és nem bírtuk ki. Nem szabad! Nem csak vérzésnél, semmilyen nőgyógyászati problémánál nem szabad szexelni mert csak még rosszabb lesz a helyzet! Ja és barátod is kezeltesse magát.
2017. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!