Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum kúra után mi a...

Antibiotikum kúra után mi a teendő?

Figyelt kérdés
Erős antibiotikumot kaptam gyulladásra,szedtem probiotikumot,azonban a hüvelyfolyásom már a gyulladás kezdetekor tejszínű,nyúlós volt.Mit tehetnék a hüvelyemmel? van erre valami otthoni praktika? Nőgyógyász azt mondta,hogy nincs baktériumos fertőzésem,mivel az antibiotikum kiírtotta,de mást nem adott rá.
2017. jún. 25. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel a jó hüvelybackót is kiirtotta, ez előfordul. Majd helyrejön.
2017. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Otthoni praktikat nem tudok,de egy flora helyreallito segithet.
2017. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megtudnád mondani,hogy mi a neve a helyreállítónak? Tudok esetleg drogériában is venni olyat?
2017. jún. 27. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Tobbfele is van en 3-mat probaltam.A Gynofilus kapszula a legolcsobb a dm-be is van,ott kicsit dragabb.A Lactofel egy gel.Nem szerettem,mert ha fekvo helyzetbe felemelt csipovel tettem fel,akkor is rogton kifolyt a nagy resze.A Gynoflor meg tabletta.A dokim szerint jobb mint a masik ketto,mert,hogy azok csak a ph-t allitjak helyre.
2017. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg a Canestennek is van valami helyreallitoja,az is van a dm-be.De a neten utana tudsz nezni,hogy milyenek vannak meg.
2017. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi szépen. Ártani árthat,ha még sem szükséges például?
2017. jún. 27. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hinnem,hogy bajod lehet tole.
2017. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van aki rendszeresen megelozesre is hasznalja ezeket.
2017. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,akkor szerintem megpróbálkozok vele.
2017. jún. 27. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!