Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor gondoltatok eloszor...

Mikor gondoltatok eloszor arra, hogy valami nagy baj (daganat) lehet?

Figyelt kérdés
Azoktol szeretnek kerdezni akiknel az orvos rakos elvaltozast talalt. Milyen tuneteitek voltak es mennyi ido utan fordultatok orvoshoz? Rendszertelen ciklus,hokozti verzesek,szex utan pecsetelgetes a gondom es mar voltam orvosnal aki csinalt egy rakszurest de gyakorlatilag semmibe vette a panaszaimat.
2017. jún. 26. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,egyàltalàn nem gondoltam rà😞Nekem kétszer volt elhúzódó ,pecsételő vérzésem,először gyulladàst mondott az orvos,kaptam rà kupot,elmúlt,majd pàr hónap múlva újra elhúzódott.Akkor elmwentem màsik orvoshoz,aki mondta hogy hormonàlis lehet,ha a következö is tovàbb tat 6napnàl,akkor eü kaparàs kell.4 orvost vizsgàlt összesen,mind azt mondta ,hoigy nem lehet ràkos,legfeljebb ràkmegelőző àllapot.Sajnos a kaparás màr ràkos sejteket mutatott ki.Szerencsére korai szakaszban volt.A nyàlkahàrtyàban volt a ràkos rész,amit sajnos ràkszüréssel nem tudnak szürni.
2017. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En semmit sem kaptam ra. Annyit mondott,hogy hormonalis oka lehet.
2017. jún. 26. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a hormonális okkal kezdődik.Mennyi idős vagy?
2017. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!