Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összevissza jön meg a menstruá...

Varga Lilian kérdése:

Összevissza jön meg a menstruációm. Eddig gyógyszert szedtem már nem. Lehet ez a baj?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatom van. Fogamzásgátlót szedtem novemberig. (5 evig) Azutan decemberben megjott januarban februarban nem. Marciusban es majusban igen. Most viszont megint nem jött meg. Továbbra is vèdekezünk de már óvszerrel. Mitől lehet hogy ennyire összevissza jön meg? Ez normális vagy esetleg valami baj lehet?

20èves lány. Lègyszi kímèljetek a rosszindulatú ès hülyènek nèző válaszoktól. Köszi :)



2017. jún. 26. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló összezavarhatja elég rendesen a ciklust.Idő kell neki,mire helyreáll,elvégre 5 évre kikapcsolta a menstruációdat és egy "mesterségeset" állított be helyette.
2017. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló az oka, hiszen 5 évig egy mű ciklusod volt mű vérzéssel, amit a tabletta irányított. Adj még pár hónapot a szervezetednek.

20N

2017. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Olvastam róla neten hogy ez lehet a baj de így megerősítèssel nyugodtabb vagyok. :)
2017. jún. 27. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!