Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzek égő érzést a...

Miért érzek égő érzést a hüvelyemben ha a labor eredmények semmit sem mutatnak?

Figyelt kérdés

Már kb. 2 éve, hogy ez van orvosról-orvosra járok de semmi.Eleinte Candida gombám volt de fél éve minden eredményem jó volt, de a fájdalom még mindig megvan.Két hete is voltam dokinál, de szintén nincs semmi és a doki lekezelően bánt velem, hogy biztos allergiás vagyok a vizre vagy valami hát nincs semmi bajom...



Fáj a nemi élet,ha ülök érzem,hogy ég ott lent, maga a nőgyógyászati vizsgálat is fájt, és van egy kis fehér folyásom is...


Már nem tudom mitévő legyek, a tüneteim a Vulvodyniára utalnak de az orvosok folyton elküldenek..Fogalmam sincs mit tegyek, már meguntam mindent lassan depressziós leszek, mert ez már nem élet...



2017. jún. 26. 17:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁ!

Hagyd a francba a labort!

Vegyél egy PH-tesztcsíkot (pl. Okinawan), azt mérd meg otthon, jó-e a hüvelyPH-d!

Kiveszel a hüvelybemenetről (1 cm mélyról) egy kis váladékot, oszt rákened.

A neten megvan, mennyi az egészséges hüvelyPH.

Aztán írjál.

Amúgy urológiéra hogy nem jutottál el? Ott is használnak PH-csíkot.

A bőrgyógyészaton meg megnézik mikroszkóp alatt. Ezek az ún. gyorstesztek.

Labor nélkül elég jó közelítő eredményt adnak. Urológus bácsim szerint ha jó a hüvelyPH, nem lehet fertőzés. Szerintem vírus attól még lehet, szerinte nem.:)

2017. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Amúgy szedsz valamilyen gyógyszert?

És nem mellesleg EVVEL a panasszla, hogy nőgyógyász semmit nem talált, elmehetsz urológiára. És segítenek! Akár a pároddal együtt menjél.

Egyébként elképzelhető az is, hogy csak tiltakozik a tested a vele való együttlét ellen és nincs fertőzésed, csak a pasidra vagy allergiás.

2017. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Voltam urológián de semmit se találtak, még a doki viccesen megjegyezte, hogy biztos az a baja, hogy nem él nemi életet..


Mivel már lassan 2 éve nem voltam együtt senkivel úgy, tehát párom sincs(az az igazság, hogy egy olyan szimpla dolog mint egy üllés fájdalmat okoz bele se merek gondolni a nemi életbe)...


Köszönöm a válaszokat!!

2017. jún. 26. 17:26
 4/25 A kérdező kommentje:
Ilyen tetsztet amúgy hol lehet venni, gyógyszertárban is árulnak?
2017. jún. 26. 17:27
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez psziches. Nekem is volt ilyen, aztan rajottem, hogy csak az a bajom, hogy marhara nem akarok szexelni a parommal, megundorodtam tole. Illetve a sajat noiseged megelesevel valo problemak szoktak ilyeneket okozni.
2017. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem szedek jelenleg semmit, fél éve szedtem 5 hónapig a Sotret (akne kezelésére) de azelőtt is megvolt ez a dolog, nem hinnem befolyásolta.


Tény és való, hogy nagyon stresszes ember vagyok, mondta a dokim is,hogy szűk is nagyon..De attól még nem kéne fájdalmas legyen az ülés vagy ha valami hozzá ér...

2017. jún. 26. 17:29
 7/25 anonim ***** válasza:

Én a neten kerestem. Ph-teszt vizes oldatokhoz.

Ha steril orvosi PH-csík, azt a hüvelybemenethez kell szorítani, ha nem steril, hanem többméteres hengerben van, akkor letépsz egy kis darabot, és zsepire teszem rá, és akkor ráékenem a váladákot.

2017. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi diagnózis nem jön ki, lehetséges ún. steril gyulladás.

Azt mondtad, fáj a nemi élet, ezért nem gondoltam, hoyg nincsen párod.

Mióta van ez a panaszod?

Ami még csodálatosan tud segíteni, ha elmész oylan gyógyfürdőbe, ami jó nőgyógyászati panaszra. 2-3 egymást követő nap bemész a javasoltidőtartamra (ez ki van írva a gyógyvíz mellé táblára, 7 perc vagy 20 perc, ilyesmi szokott lenni), és érezni fogod a javulást.

Ezen felül gyógyteákat, ülőfürdőket csinálhatsz otthon, a zsálya biztos beválik Neked erre, igyál napi 4 dl teát fele cickafark fele zsálya arányban, és szálas gyógyfüvekből csináld, ez van patikában, bioboltban.

És még sós kádfürdőt is vehetsz 30-60 percig otthon. Veszel sókristályt Sárvárit vagy parajdit vagy bármit, amit erre javasolnak,és a kádban feloldod, és heverészel benne.

2017. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Két éve van, és kb fél éve, hogy már ülésnél is elő jön..

Nincs párom és múlt időben beszélek, hogy 2 éve fájt a nemi élet, most nem tudok nyilatkozni de pl ha én magamnak megnézem akkor a hüvelybemenetnél égő érzést érzek és fáj..

2017. jún. 26. 17:39
 10/25 anonim ***** válasza:
Amúgy szeretnék menni idén én is kirándulásszerűen gyógyfürdőbe (vidékre, mert Pesten nem üzemel sajnos nőgyógyászatilag jó gyógyfürdő).
2017. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!