Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Nagyon félek...

Mi lehet a baj? Nagyon félek hogy komoly a dolog.

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1-2 évben kisebb változásokat vettem észre a menzeszemmel kapcsolatban, de kb 1 hónapja elkezdtem kicsit jobban aggódni. Először még csak a fájdalmaim kezdtek erősödni, és néha rosszul is lettem de nem fordítottam túl nagy figyelmet ezekre, mert ismerek másokat akiknek ugyan ilyen cipőben járnak és semmi bajuk nincsen egészségileg. A jobb oldalon fokozatosan erősődött a fájdalmam és bizonyos testhelyzetekben látni lehet, hogy ott van egy duzzanat szerűség. Most már cisztára gyanakszom. Viszont kb. 2 hete fura sugárzó fájdalmat éreztem a jobb hajlatomnál a combomban és a derekamban is. Próbáltam kitapogatni a hasamon hogy esetleg érzek e valahol még fájdalmat, és szintén a jobb oldalon egy kicsit ha a köldököm felett megnyomom akkor enyhén égő fájdalmat érzek. Ha nyújtózom egy kicsit olyan érzés mintha az izmaim meg lennének kötve a jobb oldalamon és nem tudnának rendesen nyúlni. Kezdjek el komolyan aggódni? Nagyon félek hogy valami nagy baj van de még nem bírom rávenni magam hogy elmenjek orvoshoz.
2017. jún. 27. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz...


Terhesség kizárható?

2017. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is ciszta és de jobb lesz ha elmész orvoshoz
2017. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!