Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől feszülhet sokszor a...

Mitől feszülhet sokszor a hasam alja, olykor pedig mintha a méhen rángatózna?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a gond, nőgyógyászhoz nem szívesen mennék általában kerülöm míg lehet, pláne pár hónapja nagyvárosba költöztünk még nem ismerek itt semmit. El sem tud kísérni senki 😔 Felnőtt vagyok ez a dolog viszont ki gőg rajtam... Egyre jobban idegesít ez a dolog. Hamar telítődöm is mikor eszem. Terhességi tesztet csináltam, de ilyen árnyékon kívül nem volt rajta több, azt pedig ahogy olvasgattam sok teszt eljátssza én nincs baba. Ha nem erősödik elvileg nem lehetek terhes, bár megszakítással védekezünk de azt is már 4éve. Lehet bebeszélem és nincs semmi, vagy ciszta vagy nem tudom.... Azt sem tudom milyen választ várok erre a kérdésre. Csak valami tapasztalatot talán meghallgatnék, volt már valaki így?
2017. jún. 28. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 2,5 fél év után lettem így terhes, nem is gondoltam rá hogy az vagyok.

Mensid késik vagy még előtte vagy?

2017. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 2-3 napja múlt el a menzeszem. Megnéznéd a tesztet amit ma reggel csináltam? Én vagyok ilyen Süsü de egyszerűen nem tudom értelmezni mert van is ott valami, de nem erős, inkább szürke ... Töltök fel képet.
2017. jún. 29. 06:13
 3/7 A kérdező kommentje:
2017. jún. 29. 06:23
 4/7 A kérdező kommentje:
2017. jún. 29. 06:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha most múlt el a mensid, akkor nem valószínű hogy terhes vagy, viszont én is láttam halványan a 2.csíkot.

2-3 nap múlva tesztelj egy másfajta teszttel.

Mensid ugyanolyan volt amilyen szokott lenni?

De mióma, ciszta is lehet a dologban.

2017. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is inkább cisztára gondolok mert már vagy 3 hónapja nem igazi a mensim, eléggé kevès és van hogy 2nap az egész. Na meg mensi előtt is ilyen volt a tesztem, szóval 1hét múlva erősebbnek kellene lennie ha terhesség lenne szóban.
2017. jún. 29. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor egyértelmű hogy nem baba van a dologban.

Csak orvos tudja kideríteni mitől van.

Minél hamarabb menj dokihoz!

2017. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!