Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 15 éves lány tudhatja...

Egy 15 éves lány tudhatja biztosra, hogy soha nem lehet gyermeke?

Figyelt kérdés
A regényembe kéne. Olvastam már a meddőségről ezt-azt, de ugye nem mindig 100% hogy nem lehet baba. Az oké, hogy daganatos betegség meg ciszta után meddő lehet az ember, de van olyan, hogy kevésbé súlyos betegség miatt alakul ki? Esetleg gyógyszeres kezelés után lehet 100% a meddőség? Elnézést, ha hülye kérdés, de mint olvashatjátok, nem vagyok otthon a témában (szerencsére).

2017. jún. 28. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ciszta után simán lehet baba, még akár mellette is.

De van olyan fejlődési rendellenesség , hogy nem fejlődik ki rendesen se a méh, se a petefészkek,akinek ilyen van annak nem lehet gyereke.

2017. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jún. 29. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg még akkor ha olyan komoly cisztája, gyulladása, balesete volt hogy ki kellett venni a méhét.
2017. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem igen előfordulhat
2017. jún. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek nincs petefészke, egy hasonló rendellenességet adhatsz a karakternek.

Csontvelő transzplantáció is okozhat terméketlenséget.

2017. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! :)
2017. júl. 1. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!