Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeres nemiéletet élők!...

Rendszeres nemiéletet élők! Történt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a párommal. Tavaly szeptemberben elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Eleinte semmi gondom nem volt. Nem jött elő semmilyen tünet meg semmi. Március közepén pénteken voltunk együtt, belémélvezett, másnap már nem voltunk együtt viszont elmentünk egy plázába ahol 1x 2x elmentem Wcre. Na másnap arra kelek, hogy iszonyatossan viszkedett, nem múlt el.( vasárnap volt)Hétfön elmentem a nőgyógyászomhoz aki megállapította, hogy gombás eredetü fertőzésem van. Kb 1 hétig kezeltek ilyennel, zöld folyástól kezdve minden volt.. Aztán magától elmúlt. Azt hozzá tenném, hogy ezzel egyhuzamban páromnak véraláfutásos lett a nemiszerve, majdhogynem vérzett is..(nem is voltunk együtt) na szépen elmúlt, vártunk egy hetet.. Aztán megpróbáltunk szeretkezni de iszonyú fájdalommal járt minden egyes alkalom vagy neki vagy nekem.. Hónapokig húzodott..a vége fele már neki elmúlt csak velem meg az volt, hogy ha belémélvezett gennyes lettem alul... na akkor kiprobáltuk kb 1 hónapja, hogy nem élvez belém hanem kiveszi.. így már nem is volt gond. Na a hétvégén megengedtem neki, hogy elmenjem bennem, hála az égnek már egyikünknek se lett utána semmi baja, szóval már 1 hónapja magától elmúlt, de én már azt is megkérdőjelezem, hogy esetleg nem e a krémek okozták.. mert amióta nem kenjük nincs gond. Volt pevarylunk (nekem kúpba is) canestenünk, meg betadinunk.. valakivel fordult már elő hasonló? Ők meg tudták ennek az okát?
2017. jún. 29. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Velem még nem, de szinte 99%, hogy a krém okozhatta.
2017. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másfél éve szedek fogamzásgátlót, de ilyen gondom még sose volt. Jól kifogtátok... Reméljük, ezentúl nem lesz baj. :)

20N

2017. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"1 hónapja magától elmúlt,"


Egymást fertőztétek oda-vissza. Megoldás a gumi lett volna.

Kicsi rá az esély, hogy az a sorozat magától elmúljon.

Inkább csak tünetmentesnek nevezném a jelenlegi állapotot.

2017. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is egymást fertőzitek, menjetek el dokihoz és mindketten vizsgáltassátok meg magatokat
2017. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!