Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombát hogy tudok...

Hüvelygombát hogy tudok házilag kezelni?

Figyelt kérdés
Cickafark tea hatásos rá? Orvoshoz nem tudok menni, nincs pénzem.
2017. jún. 30. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztk ha jól tudom ingyenes:)

Nekem meg se nézte anno, elmondtam a tüneteket és rávágta hogy kenjem Canestennel, ha nem múlik el akkir menjek vissza. Persze a Canestentől elmúltak a tünetek (egy időre), de hidd el, jobban jársz ha megnézeted magad egy nődokival, ő már biztosat tud mondani.

Ne akard hogy nagyobb baj legyen belőle, egy hüvelygomba még nem a világ, de azért bólintson rá egy orvos is hogy ez tényleg az.

2017. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Házilag nehézkes kezelni. A patikában kapható vény nélküli hüvelykúp rá. Egyébként ezüstkolloiddal, rózsamézzel meg lehet próbálkozni.
2017. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő az jó rá. Lehet vény nélkül kapni Betadine hüvelykúpot az is jó rá. Amig nem gyógyulsz meg probáld kerülni a fehércukrot
2017. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászati fertőzések kezelése otthon elég bajos.

Cickafark-palástfű ülőfürdő valamennyit segíthet, de nem oldja meg a gondot.

Az sem biztos, hogy gombád van. Vannak olyan bakteriális fertőzések, amik meddőséget okoznak. Ne játssz ezzel.

2017. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj patikába, ott biztos kajánlanak valamit rá, másképp othon elég nehézkes kezelni, sőőt..
2017. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!