Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgynevezett "kelések" jöttek...

Úgynevezett "kelések" jöttek ki a nemiszervem környékén, pontosabban inkább a combtövemnél. Mit tehetek, hogy elmúljanak?

Figyelt kérdés
Már egy ideje elő-elő bukkannak, de mostmár drasztikusan sok van. Alig tudok menni, akármilyen alsónemű is irritálja és a sex-et sem tudom élvezni a fájdalom miatt! Egy fórumon olvastam, hogy BRAUNOVIDON kenőcs segithet. Ez igaz? Orvoshoz nem szeretnék menni, eleget "segítettek" már rajtam!!! :S Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 17. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem a legjobb az lesz, ha elmész dokihoz. Ha nem vagy megelégedve a jelenlegivel, akkor válts! Ennyi. Van belőlük elég.
2008. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Úgy látszik nekem is ilyen problémám van!És jövőhéten megyek orvoshoz!Arra kérnélek,hogy leírád nekem e-mail-be,hogy neked milyen tünetei vannak?Voltál már orvosnál?Ha igen akkor mit mondott?Dohányzol?Mert elvileg attól jönnek ki!Minden információ érdekel róla!

Kérlek segíts!Várom a válaszodat!

Előre is köszönöm!

E-mail:ancsi0620@citromail.hu

2009. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!