Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy vékony tisztasági betéttől...

Egy vékony tisztasági betéttől eldugulhat a wc?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,de bedoptam egyet a wc-be és nem sokkal utána eldugult. Félek, hogy én okoztam, dehát ez a legvékonyabb betét, nem értem, hogy lehet. Tudom nem szabad a betétet a wc-be dobni, de most az egyszer megtettem.

2017. júl. 3. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eldugulhat tőle.
2017. júl. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eldugulhat, mivel nem ázik szét a wc papírral ellentétben.. nem véletlen nem szabad beledobni.
2017. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Basszus
2017. júl. 3. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Megis minek dobtad bele?
2017. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyorsan bedobtam, gondolván vékony és simán lemegy... Most kijön a szerelő és meg fogja találni? :O
2017. júl. 4. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Na mi volt?
2017. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A betét anyaga a saját térfogatának többszörösét tudja vízből felvenni, és nem ázik szét. Ez a jó benne. De ha beledobod a WC-be, akkor ez nem jó tulajdonsága lesz. Hány éves vagy?
2017. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
A vékonytól nem lenne szabad. Én már többször dobtam be wc-be soha semmi gáz nem lett. Sőt, tampont is már, az is simán lement. Ezek elvileg nem a saját wc-ben okoznak kárt, hanem a szennyvíztelep szűrőrendszerében. De amennyi szemét ott fennakad, 1-2 tisztasági betét vagy tampon, már nem oszt nem szoroz. Jó, az úgy már lehet gáz lenne, ha mindenki a wc-be dobná, de mivel az van az emberekben, h tilos, ezért nem sokan dobják bele, az a kevés meg nem hinném, h gáz lenne. Amúgy, a tampon tök véletlen volt, kicsúszott a cérnája a kezemből, miután kihúztam, és bele esett...
2018. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!