Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A közelgő menzesz miatt érzem...

A közelgő menzesz miatt érzem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit évente csak egyszer látok,és múlt hétvégén ( tegnapelőtt láttam utoljára ) történt ez meg. Eddig minden évben beszélgettünk ,idén azonban még csak rám se hederített. Ez nagyon megviselt,azóta borzalmas a hangulatom,nem lehet elviselni. Tizenkettedikén kellene elvileg megjönnie,de szerintem csak huszadikára fog,eddig mindig késett . Már érzem a fájdalmakat,bár nem erősen.


Azért érintett meg ennyire a dolog,mert hamarosan megjön,vagy természetes,hogy szomorú vagyok? Megjegyzem:nagyon tetszik a fiú.



2017. júl. 3. 20:15
 1/1 anonim válasza:
Velem is szokott ilyesmi lenni , amikor közeleg a mensim . Olyankor szomorú vagyok olyasmi miatt is ami miatt eddig nem . Akkor néha kétségbe is esek a szomorúság miatt , aztán néhány nap múlva megjön :)) persze lehet , hogy, sőt biztos , hogy az is közre játszik , hogy nagyon tetszik neked a fiú . Gondolom kamasz vagy , szóval mindkettő nagyban lehetséges :))
2017. júl. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!