Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem birom kiszedni a tampont,...

Nem birom kiszedni a tampont, lehet nem szivta meg magat még elegge?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok ez a 2.mensim eloszor hasz alol tampont. Meglepoen konnyen felment...nem is erzem... de mar 4 oraja bent van es most kiakartam szedni de nem jon...kicsit olyan mintha beakadt volna... a verzesem eleg gyenge.. es OB minit hasznalok. Hagyjam meg egy kicsit vagy mindenkeppen szedjem ki? ..van bent tisztasagi is...es meg nem azott at a tampon de a zsinor mar felig veres

2017. júl. 4. 16:30
 1/6 anonim válasza:
76%
Van a dobozban egy papír, olvasd el. Benne van h ha nem jön ki akkor hajolj le, félig guggolj, majd nyomj. És basszus ilyen korán minek használsz meg tampont? Bőven elég meg a betét, úgy gondolom.
2017. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs nalam a doboz nem otthon vagyok... de elvileg 8 orat bent lehet nem, szoval nem lesz bajom?
2017. júl. 4. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ázott át, egy ideig hagyhatod, főleg kezdőként. De hamarosan azért vedd ki. Ki kell jönnie, elvileg nincs hol elakadnia, bár ha nem jól van benne a magzag (selejt vagy valami), akkor lehet, hogy nem egyenesen akar kijönni, az problémás és nem tudom, mit tegyél, talán amit a magzaghiányra javasolnak, hogy nyomj... Azt sosem próbáltam, nekem mindig kijött kicsit erősebb húzásra, de én tapasztalt vagyok s tudom, mennyire merjem húzni. Ha nem akar jönni, akkor nem telt meg. Úgy is kihúzható, de csak akkor erőltetem, ha tudom, hogy a következő jópár órában nem tudom cserélni.
2017. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok koszi akkor egy ora mulva megprobalim ujra... ha akkor se akkor nyomok😂😂
2017. júl. 4. 16:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Oke emberek nyugalom...sikerult...nem fajt csak kicsit kellemetlen volt
2017. júl. 4. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem elég erős a vérzés, és nem telt meg rendesen, ellenáll a húzásnak. Sajnos ez ilyen. Használd inkább csak az erősebb napokon, mert ha úgy szeded ki, hogy még nincs tele, felsérti a hüvelyedet, és sokkal könnyebben kapsz majd el fertőzéseket.

20N

2017. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!