Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 5 napja nem wc-ztem,...

Már 5 napja nem wc-ztem, reggel wc-zni mentem fáj mikor jön és nagy! Vizzel is probáltam teat, vizet is ittam de semmi hatása mit csináljak valami válasz? Hogy tudnám megpuhitani?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem a megfogalmazásodból, hogy 5 napja nem volt székleted, és fáj, amikor próbálkozol? Én a helyedben, ha holnap reggelig nem járnék sikerrel, akkor reggel az orvosnál kezdenék, mert ebből komoly baj is lehet. Máskor is előfordult ilyen? Az orvos valószínűleg tudja a megoldást, hogy hashajtásra, beöntésre, mire lehet szükség. Így látatlanban annyit tudok mondani, hogy fogyassz több folyadékot ebben a melegben, mert a kiszáradás is rontja a bélműködést.
2017. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fordult elő ilyen :I soha.
2017. júl. 4. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel első dolgod legyen elrobogni a patikába , vegyél glicerines kúpot, szépen felhejezed és attól kell h legyen székleted , véső esetben , ha az első nem hat(amit nem hinnék) egy óra múlva nyomj fel még egyet. Ha eset nem hat , doki és beontés . Írj majd! Sok sikert!
2017. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*végső esetben. Nem véső , és felhelyezed nem j ... Bocsi este van.
2017. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volnap irok remélem hat!
2017. júl. 4. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtál! Hatott?
2017. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen hatott! :) Köszönöm
2017. júl. 10. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!