Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után barnázásom...

Menstruáció után barnázásom szokott lenni (nagyon kevés) ilyenkor már lehet starndra menni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz vége a menstruációmnak és az lenne a kérdésem hogy holnap után már mehetek strandra? Nagyon halvány barna folt még szokott akkor lenni a betétemen és ez 1 hétig szokott lenni.

2017. júl. 5. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Az oxidálódott VÉR! Légy szíves, ne menj vízbe az egészséges emberek közé, miközben még menstruálsz... Maximum tamponnal.
2017. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem csak ugy akartam belemenni kepzeld el😑 egyebkent meg szamtalan ismerosom ment bele ugy a vizbe hogy menstrual szoval furodhetsz nyugodtan a medencebe te is mert mar valaki biztos ugy medencebe hogy menstrualt:)

Egyebkent meg mibol gondolod hogy egezseges emberek? Es azzal mi van aki belepisil a vizbe (szamtalan ember) a kisgyerekek meg mennek a viz ala es nyelik le a vizet?:))

2017. júl. 5. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Menj nyugodtan, én is szoktam. Sőt megbotránkoztatom az elsőt, amikor már a végén vagyok, de még kicsit foltozok, simán bemegyek tampon nélkül is 😮
2017. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Plusz üzenem hogy a menstruáció nem betegség b+
2017. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem tudom, én igényes vagyok magamra. Nem pisilek a vízbe, és főleg nem megyek bepe tampon nélkül, ha még vérzek (lényegtelen, hogy barna maszat). Pont az ilyen idiótám miatt lehet ennyi fertőzést összeszedni a fürdőkben...
2017. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akarmilyen hihetetlen en sem szoktam soha a medencebe pislni sem menstrualni. Itt azzal (is) van a gond hogy te a menstruaciot egy betegsegnek allitottad be.
2017. júl. 5. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem betegségnek állítom be, mert tudom, hogy nem az. De ettől meg érthető, hogy vízben emberek közé nem kellene menni ilyenkor tampon nélkül.
2017. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Várom más válaszát is:)
2017. júl. 5. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!