Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám megindítani,...

Hogyan tudnám megindítani, stimulálni, a menstruációm? (nem az első)

Figyelt kérdés

Már hetek óta kínoz a PMS. Feszül, fáj a mellem, puffadok, fáj az alhasam, feszült vagyok, mindenem képes vagyok elbőgni magam, és állandóan zabálok. Szóval teljesen biztos vagyok a dolog mivoltában. De. Nem jön meg. Már 2 hónapja. (még szűz vagyok) Teljesen rendszertelen a menstruációm, de nagyon kínoz a PMS. Valaki nem tud bármilyen edzést, gyakorlatot, masszázst, meditációt, illatterápiát, nyújtást, ételt, gyakorlatilag bármit ami segíthet nekem abban hogy végre kijöjjön aminek ki kell?

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni bármit.

14/L



2017. júl. 7. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Aviva torna, rostos étrend, egy kis mozgás + hasmasszázs (utóbbi csak szakképzett masszőr által és orvosi javaslatra). Meditálhatsz, csinálj légzőgyakorlatokat, csökkentsd a stresszt
2017. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres életmód (iskolai szünetben is - már aludnod kéne), normális étkezés (ugye nem fogyózol?).
2017. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Cickafark teát igyál!
2017. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cickafark semmire nem való, se nekem se többi ismerősömnek nem jött be, pedig úgy ittuk ahogy elő van írva... Sőt aki hajlamos rá, a cisztakat is elohozza, "növeszti".
2017. júl. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tonicot igyál,citromot egyél nekem ezek segíteni szoktak
2017. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!