Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt valaki akinek elmúlt...

Van itt valaki akinek elmúlt a hüvelygombája?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vesztettem el a szüzességem és azóta szenvedek A hüvelygombától nem tudom mit tegyek majdnem minden hónapban dokihoz megyek és mindig felír valami új gyógyszert de eddig nem igazán vált be semmi kúrákat még nem próbáltam. fogamzásgátlót szedek mert nem állt be rendesen a menstruációm. tudom ez befolyásolja hüvelygomba kialakulását. Így is már két hónapja nem engedem hogy a párom bennem menjen el és továbbra is dugdosom a kúpokat mégis jelen van a gomba. már teljesen feladtam a reményt hogy valaha egészséges leszek.

:(

Segítsetek!



2017. júl. 10. 17:01
 1/6 anonim válasza:
Menjetek a bőr és nemi beteggondozóba mert nem biztos, hogy gomba.
2017. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb egy nap alatt megoldotta valami noname gyógyszer, ez elég súlyosnak hangzik. Szerintem is bőr és nemibeteg gondozó, labor és elemezni a fertőzést.


Vaaaagy, amit nem írtál: a barátodat kezelték? Ha nem, akkor itt a válasz a kérdésedre, ő visszafertőz téged. A kezelést mindkettőtöknek végig kell csinálni.

2017. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták.

Olyan orvoshoz menni, aki csinál hüvelykenet tenyésztést, abból kiderül, hogy milyen kórokozó van jelen és milyen számban, így kaphatsz célzott kezelést. Kezelést a barátodnak is kapnia kell veled párhuzamosan. Fertőzés alatt, kezelés alatt és utána még pár napig nem ajánlott nemi életet élni, orális úton sem, mivel úgy is átadható a fertőzés és a fogamzásgátlót pedig tedd le.

Be nem fogja állítani a vérzésedet, ugyanis csak egy mesterséges ciklust hoz létre, ami meg a problémáidat nem oldja meg. A hátterét kell kivizsgálni, hogy miért nem rendszeres. De ehhez is normális orvos kell.

És akkor így le lehet küzdeni a fertőzést.

2017. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

A barátodat is kezelni kell ilyenkor, nem csak neked kell használni a kúpokat.

Érdemes lenne orvost váltani esetleg, és a kezelés után probiotikumos kúpot alkalmazni a hüvelyflóra fenntartására, stabilizálására.

Miket kaptál rá?

Egyik barátnőmnek ovulum nystatini nevű gyógyszertári készítmény segített, hasonló panaszok után, mint neked.

2017. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátod ki lett kezelve? Mert ha nem, akkor ez a gond. Odavissza adogatjátok egymásnak, csak nála nincs tünet.

20N

2017. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a barátom is lett kezelve. Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 11. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!