Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szabad döntésem és akaratom...

Szabad döntésem és akaratom alapján, magánklinikán, ha kifizetem a méheltávolítás összegét akkor elvégzik rajtam?

Figyelt kérdés

NEM ÉRDEKEL A MIÉRT ÈS HÜLYE VAGY VÁLASSZEKCIÓK!!! HA ILYET AKARNÁL ÍRNI MENJ TOVÁBB ÉS SPÓROLD MEG A SAJÁT IDŐDET ÉS LELKI MEGNYUGVÁSOD FELBORULÁSÁT!!!

Csak annyi érdehel ha ez lehetséges magánklinikákat írnátok? Köszi :)

25/L



2017. júl. 11. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint tökéletesen egyetértek veled! Ha megtehető, a legjobb döntés. A keresőbe üsd be, hogy magánklinika . Külön ad be BP - i és vidéki magánklinikákat is.
2017. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves 17:33!

Köszönöm szépen a lényegretörő és hasznos válaszodat! :)



Mások valami hasonlót az elsőhöz képest?

2017. júl. 11. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, mi a célod vele.

Több féle méheltávolítás van, de valami kis eü. indokának szerintem mindenképp kell lennie, hiszen mondjuk attól is függ, hogy ha meg is csinálnák, akkor melyik fajtát.

Ha nem akarod ide kiírni, írj privátot!

2017. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előírások vannak. Ivartalanítás végett nem fogják elvégezni privát sem. Azért nem, mert utána a hormonrendszer leáll, és elöregszik az egész szervezet.
2017. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem tudom h miert akarod a mehedet eltavolittatni - ha csak simán gyereket nem akarsz, akkor eleg a petevezeték elkotes is (nekem pont most volt).
2017. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet sem jogilag, sem orvosilag fogja senki vállalni a következményeket, hogy azért vegye ki, hogy ne legyen gyermeked. Egy komoly műtét, számos szövődménye, komplikáció lehet és még pár egyéb dolgok miatt sem tudom elképzelni, hogy valaki vállalná még jó pénzért is. Még az elkötésnek is komoly szabályai vannak, holott az sem 100%-os , de azt ki lehet esetleg bulizni egy magánorvossal.
2017. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ők nélkül nem végzik el orvosi eskü miatt.
2018. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ok
2018. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!