Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy még nem állt...

Az normális hogy még nem állt be a menstruációm?

Figyelt kérdés
12 éves koromban jött meg először, napra pontosan hat éve (erre most jöttem csak rá :'D). Mindig szabálytalan volt, néha kimaradt 1 hónap, vagy késett pár hetet. Előbb sose jött meg. Volt pár hónap amikor csak pár napot késett, akkor azt hittem végre be fog állni, de nem így lett. Egy hónap múlva 19 leszek és nagyon idegesít hogy ilyen "surprise madafaka" Az egész még most is... Volt aki azt mondta menjek nőgyógyászhoz (még sosem voltam, nem is akarok amíg nem muszáj) mert ez nem normális. Legutóbb május 15-én jött meg, azóta semmi. Annyira nem rossz hogy ha kimarad egy hónap, csak így nem tudom előre tervezni a dolgokat meg ilyenek és nagyon idegesít. Másnak is volt ilyen problémája?

2017. júl. 13. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:

19 évesen nem mész nőszógyászhoz,ha nem muszáj. Pedig most muszáj lesz! Nem mumus az orvos,azért van,hogy segítsen! A rendszertelen menstruáció nem egészséges. Nekem volt,hogy 4 hónapig nem jött meg,volt hogy hónapokon keresztül pedig folyamatosan..ez nálam betegség miatt volt. De lehet stressz miatt is.

Szóval irány a doki :)

2017. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is egy hónap múlva 19 leszek,nekem sem állt még be.

Azért mert 25 éves korodig fejlődsz

Valaki 30 és pattanásokkal küzd

Ne aggódj :)

2017. júl. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A menstruációnak 16-17 éves korban be kell állnia.Ha ez nem történik meg,akkor fel kell keresni az orvost.
2017. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írja. Normális esetben beáll 16-17 éves korra. AZ meg végképpen nem normális, hogy egy hónap kimarad, de a pár hét késés sem. Mindenképpen menj el orvoshoz. 19 évesen pont itt az ideje, hogy csináltass egy átfogó vizsgálatot amúgy is.
2017. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!