Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud segíteni, hogy mi...

Valaki tud segíteni, hogy mi lehet a baj? Soha nem volt ilyen, a menstruációm előtt 2 nappal együtt voltunk a párommal, utánna véreztem.

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl durvák voltatok, és felsértett.
2017. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Durvàk nem voltunk, màskor sem vèreztem olyankor. Arra gondoltam hogy a menzeszhez köthető.
2017. júl. 13. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerimten nincs köze a menstruációhoz. Nekem akkor volt ilyen, amikor megsértette a hüvelyemet az uram körme. :D
2017. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet! Ha többször előfordul akkor doki, ha egyszeri alkalom és nem fáj, akkor ne aggódj, lehet, hogy az orazmustól előbb meg akart jönni. Lehet a köröm is, lehet egy kis nyálkahártya sérülés, lehet méhszájseb, de ha nem voltál elég sikos az a legbiztosabb, hogy kicsit a hüvely fala megsérült, mégha lassan is csinálta, az megtépheti rendesen.
2018. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!