Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap fajt pisilni, ma mar nem?

Tegnap fajt pisilni, ma mar nem?

Figyelt kérdés

Tegnap tiz korul, tehát nem első vizeletnel, ereztem, hogy a vege fele belenyilal/csip valami aminek nem kene. Ettol picit megijedtem es munka után egybol mentem urológiara, ahonnan elküldtek mert nem volt hely. Utána nogyogyaszhoz sem volt, szoval mehettem háziorvoshoz, aki csak felírt ket gyógyszert ( görcsoldó es antibiotikum) es elküldött vizelet vizsgálatra. A gyogyszszert meg nem szedtem be a vizelet vizsgálat miatt. De! Ma mar nem fajt pisilni. Volt bárki másnak is ilyen?



TLDR; tegnap csípett pisilni egesz nap, sok vizet/teat ittam, mára mar nem faj de azert elmentem orvoshoz. Bárki másnál volt hasonló? Lehet nem is "felfazas"?


2017. júl. 14. 09:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ismet releváns
2017. aug. 25. 18:41
 2/3 anonim ***** válasza:
A húgycsövedet izgatta valami kosz, vagy tisztálkodószer. Örülj, hogy elmúlt.
2017. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Valószínű a sok folyadék kimosta az E coli baktériumot.
2017. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!