Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponhasználat. Mire...

Első tamponhasználat. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Nagyon erős a vérzésem, ezért szeretnék átállni a tamponra, hogy azt majd betéttel együtt használhassam. Úgy talán biztonságosabbnak érzem majd.

Úgy gondoltam, hogy minivel próbálkozok először. Szűz vagyok.

Igen, így is tampont szeretnék használni!

Mire figyeljek? Kérlek, segítsetek! :)



2017. júl. 16. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmire. Csak tedd fel, és cseréld időben. Van mindegyik tampon dobozában egy használati utasítás, azt olvasd el.

20N

2017. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképp figyelj arra, hogy előtte, utána alaposan mosd meg a kezed. Max 8 óráig legyen bent, de mivel erős vérzésed van, gondolom ígyis-úgyis előbb kivennéd. Érdemes akkor először kipróbálni, mikor erős a vérzésed (az első napokban), mert akkor könnyebb felhelyezni. A madzagot próbaképpen picit megrángathatod, nehogy az legyen, hogy Nem tudod utána kivenni, meg figyelj arra h kilógjon a madzag, miután felhelyezted a tampont. Így könnyű lesz kiszedni. A kivétel fájhat, ha úgy veszed ki, hogy még nem telt meg. A madzagnál figyelj arra, hogy ne lógjon ki a bugyidból/ fürdőruhádból. Azt hiszem, ennyire kell jobban odafigyelni. 18/L

U.I.: Az se gond, ha valamiért nem tudod kiszedni a zsinór segítségével a tampont, ha az megtelt, ki kell tudnod tolni.

2017. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: a tolni helyett a nyomni megfelelőbb szó rá.
2017. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, lányok!
2017. júl. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!