Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Azalia fogamzásgátlór tapasztalatok?

Sziasztok. Már a második levélt kezdtem el. Nos a gond az hogy már az 5 tabi után stressz idegesség jött rám. Gondoltam abbamarad. Viszont hol visszajön hol jobb. Sajnos 5 napja pánik is társul hozzá. Iszonyat magány elkeseredettség van rajtam ok nélkül. Mit javasolt ok haggyam abba erősen ezen gondolkodom. 29 vagyok 3 gyermek nnem sszeretnék többet. Köszönöm szépen a válaszokat

Keress kérdéseket hasonló témában: fogamzásgátló

2017. júl. 16. 12:54  Privát üzenet  

A válaszok

Még nem szokott hozzá a szervezeted. Várd meg a harmadik levél végét, addigra abba szoktak maradni a mellékhatások. Ha mégsem, akkor konzultálj nőgyógyasszal.

20N

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. júl. 16. 18:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon bizom benne. De ez elviselhetetlen. Régebben depressziós voltam gyógyult vagyok tünet mentes de ez mintha vissza hozta volna.

# 2/3Időpont 2017. júl. 16. 20:15 Privát üzenet
Szia! Megkérdezhetem, hogy azóta hogy alakult a helyzet? Ugyanebben a cipőben járok én is.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. febr. 3. 16:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Canesten Combi Uno-val tapasztalatok?
Mirena spirál tapasztalatok?
Qlaira fogamzásgátló tapasztalatok?
Dr Bédi Beatrix? Tapasztalatok?
Dr László Mária belgyógyász-természetgyógyász valaki tapasztalatok?
Szedet már valaki velgyn nevű fogamzásgátlot? Ha igen mik voltak a tapasztalatok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!