Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy huvelygombam van? :o

Figyelt kérdés
Egyik nap (nem otthon) voltam wcn. Es masnap kellemetlen erzes fogadott ott lent. Online egy nogyogyasznal olvastam a tuneteket. Az osszes megegyezik. Az ego viszketo erzes. Volt mar ilyen korabban, zsebpenzbol vettem canestent, segitett. Huvrlykupot. Az arat sajnos nemtudom. Szoval a huvelygombaban 100%ig biztos vagyok. De anyaval rossz a kapcsolatunk, vagyis nem igazan bizalmi es nemtudom hogy mondjam el neki. Eleggr kinos. Es mar jobban viszjet lent mint tegnap... segitseteeek!:(

2017. júl. 16. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Szntem ahelyett hogy kisérletezgetsz. El kéne menni orvoshoz. Nem a neten mindenfélét olvasni.

Ha van nagyobb lány tesod esetleg vele beszélj.

2017. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyire rossz a kapcsolatotok, akkor ne mondd el. Menj el nőgyógyászhoz, ír fel gyógyszert, használod, kész.
2017. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolso, de nekem nincs penzem kivaltani..:S
2017. júl. 16. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Először egy nőgyógyászhoz kellene elmenni, mert lehet bakteriális fertőzés is, nem csak gomba. Anyudnak annyit mondj, hogy ki kellene váltanod pár gyógyszert, amit orvos írt fel fertőzésre.

20N

2017. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Mond el otthon és a gyógyszertárba nagyon jó szerek kaphatók már. Nem kell mindennel orvoshoz menni! Majd ha nem használt, akkor. Ebben az esetben is keress nőt.
2017. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár milyen rossz a kapcsolatod anyukáddal, akkor sem tudsz máshoz fordulni. Legfeljebb apukáddal beszéld meg a problémádat. Menj be a patikába, és kérdezd meg az árát, és azután kérj pénzt.
2017. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A neten mindennek fen van az ára. De ha ilyen problémád van igen is menny el dokihoz mert ez nem kis probléma. Ha tényleg hüvely gombád van arra figyelni kell mert az mindig vissza fog térni. De lehet hogy csak a ph-d borult fel amitől szintén viszkető érzésed lehet. Erre tökéletes vény nélkül kaphatók a patikában a vitagync,és a laktofeel. Ezek helyre állítják a ph-at és a gobásodás ellen is valamennyire véd. De az orvos az a biztos de ne egy kontár orvoshoz mennyél . Ha pénz kell és apukáddal jobb a viszonyod mint anyuddal próbálj meg tőle kérni pénzt. De igen is tessék elmenni dokihoz ez legyen az első. Ez nem játék mert ha te össze vissza kezeled magad tudatlanul komolyabb baj is lehet. A gomba nem jó kezelése vagy egyáltalán nem kezelése akár meddőséget is okozhat. Ne hallgas olyanokra akik azt mondják h nem kell minden dologgal orvoshoz fordulni. Mert ez a te érdeked . Nem vagy orvos és nincs kenet labor eredményed. Egy rendes orvos leveszi a kenetet és elküldi laborba h van e valami baktérium benned és úgy ír fel kúpot. Egyépként amiket írtam neked kúpokat azt elvileg minden nőnek jólenne ha használnák akár havi egyszer menszesz után mert olyankor mindenkinek felborul a ph ja és ez helyre pattintja .
2017. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!