Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után 2héttel elkaptam...

Szülés után 2héttel elkaptam valamit mi lehet ez és mi a következménye?

Figyelt kérdés
2 hete szültem, megrepedt a méhem és a hüvelyem(nagyon) és kívül van gyulladás a szeméremajkam mellett, nem viszket, de fáj, belül még úgy tűnik rendben vannak a dolgok. A tippem az hogy a nagyobbik gyerektől van, mert ugyan még kicsi tehát nemibaj nincs, csak nem figyel oda melyik törölközőt használja és nem mossa meg/nem mossa magát rendesen alul. Uszodában nem jártam, nemi élet nincs, csak itthon voltam mosdóban és naponta rengetegszer mosom, bekenem betadinnal nehogy bekerüljön valami

2017. júl. 18. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz!

Az meg a te dolgod lenne , hogy a gyereked jól megmossa magát alul.

2017. júl. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az én gyerekem hanem a páromé és nem él velünk szóval nekem ebbe nincsen jogom beleszólni... Ma hívom fel az orvost és remélem nagyon hamar ad időpontot mert nekem még sohasem volt semmi bajom és fogalmam sincs mi lehet ez de a belső varratok miatt nagyon félek...
2017. júl. 18. 09:55
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha valakinek segíthet ez a kérdés a jövőben (de remélem nem történik ilyen senkivel) annak leírom hogy mi történt velem.

Herpeszem van amit úgy kaphattam el hogy a gyerek herpeszes szájjal beletörölközött a törölközőmbe, megtöröltem magam alul és ez lett belőle pedig nem is gondoltam hogy a szájherpesz is megfertőzhet odalent.

Ha felszálló fertőzés lesz belőle akkor kipakolnak. Úgyhogy mindenki vigyázzon ha hasonló helyzet áll elő

2017. júl. 19. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!