Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekelte anyukátokat, hogy...

Érdekelte anyukátokat, hogy tampont vagy betétet használtok?

Figyelt kérdés

Vagy beszélgettetek-e ilyesmiről?


Nálam inkább nővérem lepődött meg,hogy ilyen idősen tampont használok. Meg hogy szüzen. Mert nála nem így kezdődött.

Igazából most csak kíváncsi vagyok,hogy másoknál volt-e ezekről szó.



2017. júl. 18. 03:14
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Az én időmben volt a vatta és csók. Nem hiszem, hogy dugdostam volna magamba bármit is, még akkor sem ha adott lett volna.

Az anyám ... ,nem emlékszem, hogy lehetett volna beszélni vele erről xd A barátnőimmel "világosítottuk" fel egymást, már jóval korábban.

2017. júl. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Csak annyira érdekelte a szüleimet, hogy mit vegyenek. Nekem mondjuk a tampon nem jött be, de nem nézek emiatt senkire sem furán.
2017. júl. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta, hogy van tampon és betét. Választhattam, de ő a betétet ajánlotta. Megvette mikor fogyóban volt és pont. Tampont is egyszer vetettem vele, de az nem jött be.
2017. júl. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem engedu a tampont, mert szerinte nem egészséges, higy fenyomunk ida valamit.
2017. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok és 12 éves korom óta használok tampont. Anyukámat nem érdekli, azt mondta ami nekem jobb azt használjam. Így legalább nem kell félnem, hogy pl elmegyünk nyaralni és nem fürödhetek. Éjjelre betétet használok, és ennyi. Anyukám megveszi ha kell, nem csinál belőle gondot.
2017. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor lejött az első menstruációm, anya elmondta a betét és a tampon előnyét és hátrányát is, valamint hogy melyiket hogy kell használni. Tampont nem mertem használni csak azután, hogy már szexeltem. Utólag nagyon bánom, most megkönnyíti az életemet. :D Tehát nálunk voltak nagy beszélgetések ezzel kapcsolatban. A hugommal is ugyanúgy csinálta, de vele én is beszéltem ezekről. :)

20N

2017. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Én inkább tampont használnék, de ő mondta hogy ne azt használjam, mert az én koromban még ,, nem való". Úgyhogy betétezek.
2017. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem eleve anyukám ajánlotta hogy váltsak át tamponra. Igaza volt, szerintem sokkal higénikusabb mint ülni,állni,menni a saját véredben XD. De nekem azt mondta hogy azt használjak ami nekem jó és kényelmes, tehát nem nagyon érdekli a dolog.
2017. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
100%
Az elején próbált segíteni, mert amikor megjött, vattát adott (ő azt használt) de nekem az mindig átázott, akkor szóltam neki hogy betét kellene, megvette. 15 évesen pont úgy esett egy kirándulás, hogy megvolt, mivel gyakran kellett a betétet is cserélnem, mondtam anyámnak hogy szerintem veszek tampont. Nem mondott rá semmit, megvettem, azóta is azt használom. Másban elég szigorú volt de szerencsére ezekbe nem szólt bele. Mondjuk meglepődött, amikor utólag megtudta, hogy a tampont a hüvelybe fel kell dugni, ő azt hitte hogy csak oda kell tenni ahová a betétet :D
2017. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!