Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nőgyógyászhoz szeretnék...

Ha nőgyógyászhoz szeretnék menni, és jó lenne maximum pár napon belül (lentebb az oka), akkor tudnak hamarabb is időpontot adni? Nem magándokihoz mennék.

Figyelt kérdés

Egy sima nőgyógyászati vizsgálatra a kórházban hetekkel előtte be kell jelentkezni, mert csak olyan későn tudnak időpontot adni.

Olyan problémám lenne, hogy 72 órás tablettát vettem be és már 2 hete nem akar elállni a vérzésem. (3 hete vettem be). Nemhogy gyengülne, de egyre erősebb és sűrűbb. Azt olvastam, ez nem normális még ekkora adag hormon után sem. A menstruációmnak csak hétvégén kellett volna megjönnie. Ilyen panasszal szerintetek tudnak fogadni akár a héten is?


2017. júl. 18. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár azonnal is. Hívd fel az orvost. Nálunk a rendelőintézetben, ha a recepción nem tudnak adni időpontot, csak sokára, akkor fel szokták ajánlani, hogy kapcsolják az orvost és vele meg lehet beszélni.

A klinikán pedig van ambuláns rendelés minden nap, ahova bárki mehet időpont nélkül, pont az ilyen sürgős esetekre van.

2017. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig sztk-ba megyek. Csak végig kell ülni a sort. Legkésőbb pár órán belül mindig behívnak.
2017. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérzel ilyen sok ideig, az sürgősségi ellátást igényel. Soron kívül fognak fogadni.
2017. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

megoldódott?

a nőgyógyászati szakrendelések bárki számára elérhetőek. és vannak akut problémák amikkel nem lehet várni (gondolom a 72órás gyógyszer felírására sem hetekkel előtte jelentkeztél)

2017. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mentem végülis, mert közben elmúlt és a teszt is negatív lett. Azért köszönöm a segítséget! :)
2017. júl. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!