Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára kinek mi vált be?

Hüvelygombára kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

A cinikus, "orvos által felírt gyógyszer" tartalmú válaszokat meg lehet spórolni nyugodtan, természetesen megtörtént, 3x váltottam ki a 3-4ezres szájon át bevehető cuccokat, mellé ugyanennyiszer csináltam végig különböző hüvelykúp-kúrákat úgy 3 hónap leforgása alatt. A párom is lett kezelve.

De mindig visszatér a dolog.

Többször próbáltam itthon a borax glycerines, teafaolajos tampont, ami néha segített ideig-óráig, de mostmár az se.

Tapasztalatokat szeretnék, kinek mi oldotta meg hosszú távon.



2017. júl. 18. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót?
2017. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Canesten , de abból is a tabletta, a krémje nem nagyon. Illetve nekem kamillás ülő fürdő nagyon sokat segített.
2017. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem szedek fog.gátlót.

Canestenre is sztem immunis vagyok.

Viszont a kamillás ülőfürdőt még nem próbáltam, akkor ez lesz a következő.

(Meg most vettem fűzfakéreg teát, de csodát nem várok attól sem.)

2017. júl. 18. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy gomba, ha semmi sem hat?

Nekem kiderült, hogy bakteriális fertőzésem volt, arra a betadine kúp és kenőcs jó volt. Egy hét alatt rendbe hozta.

Nem akarok mást ajánlani, csak felvetettem, hátha.

2017. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pénteken tudok újra elmenni orvoshoz, ha addig nem javul az itthoni kezelgetés hatására, ha esetleg mégse az.

1x évekkel ezelőtt próbáltam a Betadine-t, nem használt, bár akkor nagyon durva hüvelygombám volt, ami egy erős antibiotikumtól jött ki.

Enyhébb fertőzésnél lehet, segítene.

2017. júl. 18. 22:36
 6/8 anonim válasza:
Szia! Mi történt azóta? Valami bevált? Van új fejlemény?
2022. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Most épp tünetmentes vagyok, de sűrűn volt.

A 3.szülésem után ahogy újra menstruálni kezdtem, minden egyes menzesz előtt jelentkezett.

Ez 2 év után megszűnt, bár néha így is előjön, dokik candidára meg hormonális okokra hivatkoztak, gyógyszer ideig-óráig megoldja.


Esetleg hasonló helyzetben vagy?

2022. aug. 22. 22:52
 8/8 anonim válasza:

Igen… Az a probléma, hogy nem élek olyan életet ami arra adna okot, hogy nekem ez legyen.

Mindig, hogyha ezlkezdek szedni rá valamit, utána visszajön újra és újra. Tudom, hogy valaki egyszerűen csak hajlamos rá de ez teljesen ellehetetlenít attól, hogy élvezzem a mindennapjaim. hogy tudtál kibékülni azzal, hogy nem tudsz TELJESEN ettől megszabadulni?

2022. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!