Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előrehozása?

Menstruáció előrehozása?

Figyelt kérdés
Augusztusban megyünk nyaralni tengerhez, és pont az indulás napján kéne megjönnie, de nem szeretnék tamponnal bajlódni, meg amúgy is félek hogy úszás közben kicsúszik vagy valami😅 Hallottam hogy a rozmaring tea jó az előrehozásra, valaki próbálta már? Esetleg más megoldás? 15 éves vagyok, a fogamzásgátlót ne írjátok légyszi.

2017. júl. 19. 11:34
 1/3 enes ***** válasza:
76%
A teáról nem hallottam, de a mozgás nagyon sokat tud segíteni, menj el futni!
2017. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pont a rozmaringtea vált be, 10 nappal azelőtt kezdtem inni, hogy meg kellett volna jönnie, már a 3. éjjel megjött. Egy próbát megér, de persze ez nem jelenti azt, hogy neked is feltétlenül be fog válni.
2017. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Egy biztos, a tampon nem tud kicsúszni belőled, csak ha nem cseréled időben, és már durván megtelt.
2017. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!