Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Ez mi lehet?

SOS! Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

7 nappal az első szex után (és 6 nappal ovuláció után) tompán fáj az alhasam, görcsöl a petefészkemnél (főleg bal oldalt), mellbimbóm érzékeny. Ezek a tünetek 2-3 nappal ezelőtt is jelentkeztek,csak most erősebben. Ingerlékeny is vagyok de szerintem csak azért mert stresszes időszakban vagyok.

Beteg is vagyok most (hasmenés, megfázás együtt), ráadásul van egy hüvelyi fertőzésem is amivel elnézek majd nődokihoz ha a többi tünetem enyhül. Fertőzés okozhatja a fájdalmat?

Egyébként védekeztünk, de pár másodpercig gumi nélkül is bennem volt (még az elején), szóval talán egy hangyányi esély van a terhességre, de tényleg csak minimális. Viszont szokásom mindent túlaggódni.. De a beágyazódást nem is lehetne érezni csak 14-15 nappal szex után, nem? Addig nem jelentkeznek tünetek, legalábbis görcsök biztos hogy nem.

Még van nagyjából egy hetem menstruációig, lehetséges hogy azt érzem? Máskor nem szoktam figyelni a tünetekre, de úgy emlékszem nem csak közvetlenül azelőtt szokott fájni hogy megjön, hanem már egy héttel előtte is. Ez normális?



2017. júl. 19. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, emiatt ne aggódj.
2017. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam, de kellett a megerősítés:D


Akkor ez csak a fertőzés miatt van? Vagy valami elő-menstruáciös tünet?

2017. júl. 19. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
A fertőzés miatt is késhet.
2017. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Am ha fertőzéses vagy és úgy voltál együtt pároddal akkor ő is el kaphatta (mindegy a védekezés) egyszóval neki is menni kell!
2017. júl. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!