Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Késleltetés...

Mit csináljak? Késleltetés vagy előrehozás?

Figyelt kérdés
Pár napon belül nyaralni megyünk, és jobban örülnék neki, ha nem akkorra jönne meg. Már egy hete kellett volna megjonnie. Nemtudom hogy mit csináljak. Az előrehozásra, vagy a késleltetésre koncentráljak?

2017. júl. 19. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy hogy mire koncentrálsz,mert nem attól fog késni vagy előbb megjönni..
2017. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Tudom, hogy ha innék citromos vizet attól késne, ez már bejött töbször is. Vagy inkább olyan dolgokat csináljak amitől hamarabb jönne meg?
2017. júl. 19. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mégis mi köze lenne a citromos víznek a mensi késéshez..? szerintem amúgyis késett volna,semmi köze hozzá.

csak egy módszerrel lehet variálni ha fog.gátlót szedsz.

2017. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valahol neten olvastam hogy segit a sok citrom fogyasztas. 7 citromtol 1 honapot kesett. Szerintem mukodik, de lehet hogy csak furcsa veletlen😂
2017. júl. 19. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy a citromtól késett volna.

Tampon nem megoldás?


Egyébként ugyanebben a helyzetben vagyok, hétfőn megyünk nyaralni (bár lehet az egészet elcseszi az időjárás), a héten kellett volna megjönnie, hétfőn volz is, azóta semmi. És biztos tampont fogok használni, túra előtt pedig veszek be Ergam cseppet, azzal fél napig bírom csere nélkül.


17/L

2017. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De megoldas csak kenyelmesebb lenne ha el lehetne kerulni😔 Szurkolok neked hogy ne jojjon meg🤗
2017. júl. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!