Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én még soha sem mentem nőgyógy...

Én még soha sem mentem nőgyógyászhoz. Nektek mikor volt az első? Szüzesség elvesztése előtt/után? Mit csinált veletek? Mindenkinek felnyúl a vaginájába? Rossz élmények? Esetleg valakinél több is történt, mint egy vizsgálat?

Figyelt kérdés
nőgyógyász első alkalom nők egészség bátortalanság

2017. júl. 20. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

17 evésen voltam először, huvelygomba miatt. Kenetet vettek. Csak valami kis vacakkal nyúlt fel, de nagyon fájt.


Aztán legközelebb csak 26 évesen mentem, mert túl sokszor véreztem, akkor már asszem rákszűrést is csináltak, meg UHt, meg csomó mindent... Az is nagyon fájt :/


Szüzesség elvesztése kapcsán nem mentem el dokihoz.

2017. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt akarsz menni?

Mennyi idős vagy?


Én először olyan 14 éves korom körül voltam nőgyógyásznál, mert már 2 éve szünetelt a mensim. Nem nyúlt fel a hüvelyembe, csak megnézett. Semmi gond nem volt a vizsgálattal. Aztán nem sokkal utána megjött, azóta pontos. Amíg szűz voltam, sose vizsgáltak hüvelyben. Miután elvesztettem a szüzességemet, elmentem rákszűrésre, arra azóta évente járok. Egyébként csak akkor megyek nőgyógyászhoz, ha valami fertőzésem van.


20N

2017. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

16 évesen voltam először, vérzészavar (nagyon bő, elhúzódó vérzés) miatt.

szűz voltam még, így végbélen keresztül vizsgált.

amúgy a menete a dolognak ugyanaz, mint hüvelyen keresztül: kétkezes manuális vizsgálatnál egyik kéz (ujj) bent, másik kint az alhason.

uh-t is csinált, ekkor még csak hasit.

nem maradt bennem miatta rossz érzés.

20 éve már, de még mindig ugyanahhoz a dokihoz járok, ismeri már minden nyígomat, bajomat, örömömet, neki köszönhetjük a gyerkőcünket :)

2017. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
23 éves kor körül illik először ha szüz vagy, illetve a nemi élet kezdete után kb 1 évvel.
2017. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Én 18 voltam, azért mentem el, mert olyan erős fájdalmam volt két egymást követő menstruációkor is, hogy anyunak kellett bevinnie a szobámba...

Kiderült, hogy petefészek cisztával fognakmműteni, szóval ha olyan fájdalmat érzel, amit eddig nem, irány a doki. És már nem voltam szűz.


L/19

2017. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
4.-nek teljesen igaza van, azzal a kiegészítéssel, hogy természetesen ha valami bajod van, akkor is menni kell.
2017. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére semmi probléma nincs nálam, és még szűz vagyok, a menstruációm rendben van. Ha valaki még tud mesélni, várom a válaszokat. 15/L
2017. júl. 20. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen akkor tök felesleges elmenned, tényleg csak ha elkezdesz nemi életet élni, vagy ha gondod van, akkor.
2017. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

egyébként sosem fogom elfelejteni, amikor először mentem, odajött a folyosón a nőgyógyász, mondta anyunak, hogy egy pár pillanatra elrabol, és mielőtt bementem a vetkőzőbe félrevont, és anyunak háttal állva halkan megkérdezte, hogy voltam-e már fiúval :)

abszolút diszkréten kérdezte, és diszkréten kezelte a válaszomat (ami nemleges volt, de ezt sem kötötte anyu orrára)

2017. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor neked teljesen felesleges nőgyógyászhoz menned. Majd akkor elég, ha már szexeltél, utána évente kell rákszűrésre menni. Vagy akkor menj, ha valami fertőzésed van.

20N

2017. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!