Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abba hagytam a fogamzásgátló...

Abba hagytam a fogamzásgátló szedését és már 4 napja meg kellet volna jönnie. Ez normális? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3 hónapig szedtem "csak", aztán nem sikerült időben kiváltanom a receptet, így az utóbbi hónapban nem tudtam szedni. A gyógyszer szedése alatt nem volt probléma, az utolsó levelet is beszedtem, akkor megjött rendesen, azóta semmi. Viszont ma már elkezdett fájni a hasam és fel is vagyok puffadva. Normális ez, ill. tudnék valamit csinálni? Nem kell ezzel orvoshoz menni, igaz?
2017. júl. 20. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként mistral tablettát szedtem.
2017. júl. 20. 15:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell, nyugi.

Én két és fél évig szedtem, utána majdnem 2 hónapot késett. Már úgy volt, hogy elmegyek nődokihoz, amikor is hétvégén megjött tök váratlanul (előtte iszonyú fájdalmaim voltak régebben).

Ha egy vérzés kimarad, nem baj. Ha a második is, akkor azért látogasd meg a dokit.

2017. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fél évre felboríthatja a hormonjaidat.
2017. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!