Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tévő lehetek?

Mi tévő lehetek?

Figyelt kérdés

Tudod mèg kèső ezen aggódni,mert mèg messze van a suli kezdès...de már tavaly se tudtam ,hogy rreagáalni erre ès feldolgozni...😔ugyhogy úgy döntöttem,hogy elsősorban tőletek kèrek tanácsot....na de akkor nèzzük is mi a proglèmám...

Ugye suli...tesi óra....amit alapjáraton szeretek ,ès soha nem lustultam el (kivève egy esetet,de azt ugyis mondom)

Ugye lány vagyok èn is menstruálok meg blab-blab...ezzel nem is lenne baj..engem nem zavar se a betèt/tampon ezzel úgy elvagyok...de az az irgalmas fájdalom ami mellè jár...az nèha elviselhetetlen...

Na de akkor a progrèmára visszatèrve...tesi tanárNŐNK(!!!)kel van a proglèmám..nem ad felmentèst(tudom ilyenkor jót tesz ha mozgunk meg minden....)demikor már megmozdulni se tudok,mert annyira fáj (a legtöbbször,ritka mikor nem)akkor sem ad sem rèszleges sem teljes felmentèst a tesnevelès óráról....(ebben az a legszörnyűbb ,hogy ő is nő ès èl át ilyen eseteket..mert azèrt mèg fiatal)...szülői igazolást sem fogad el ezzel kapcsolatban...másokat meg simán felment ilyenkor ...ès azèrt èn nem beszèlek vissza se a tanárnak se senkinek,nem csinálok semmi rosszat wgyszóval semmi olyat amimiatt kivètelwzne velwm....

Ès akkor a tavalyi t9rtènwt...nèmetórán elkezdett fájni a hasam,de nem kicsit...tanárnő óravègen mèg oda is hívott,hogy hírtwlwn mièrt lettem ilyen...halk meg osszeeset..mondtam neki ès mèg mondta is ,hogy ha kell segít bármiben...mert mondtam ,hogy a tesit nem tudom hogy èlem túl (nagyon jó a kapcsolatunk..)

Ès akkor jött a tesi...próbáltam szèpen felmwntèst kèrni ,nem adott..aztán szèpen ès èrthetően elmondtam (hoggy èpp meg van a hasam annyira fáj ,hogy járni nem tudok kèrem szèpen kaphatnák felmentèst vagy könnyítèst???)...de nem ..az egèsz órát vègig szenvedtem..rádáaul megerőlrető feladatok voltak..már kb sírtam a fájdalomtól....ő meg óra vègen az osztály elöttannyit mondott...hát nem eröltetted meg magad..

Na akkor a kèrdèsem az lenne???ilyen esetekbe mit twhetek...mert hogy èn ezt mèhegyszer tűlèlni nem fogom...

Segítsetek lègyszives😭😭



2017. júl. 20. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:

Hupsz egy kicsot hosszúra sikeredett...

Ja ès azt lehagytam ,hogy

13/L

2017. júl. 20. 20:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam annak idején.

Tőlem sem fogadtak el felmentést, meg semmit. Egy idő után aztán beleuntam.

Elkezdtem nőgyógyászhoz járni, elmondtam neki, hogy mekkora fájdalmat érzek mikor megjön. Kaptam tőle felmentést havi 1-2,napra minden hónapban. Szerintem ezt te is megpróbálhatod. De akár házi orvosnál is simán kaphatsz ha őszinte vagy. :)

Aztán mikor középsulis lettem, és aktívan jártam edzésekre, erősebb fájdalomkor elkezdtem szedni a Buscopan Forte -t reggelente, és nem is éreztem fájdalmat mikor megjött. Olyan jó érzés volt hogy nem görcsölök :D sztem ezeket megpróbálhatod ha más nincs, más ötletem sajnos nincs. Sok sikert! :) 19/L

2017. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi van akkor, ha nem tesizel? Csak nem fog ostorral kergetni. Nem öltözöl át, kiülsz ruhában a terem szélére, és azt mondod, nem tesizel. Mégis mit csinálna?

20N

2017. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!!

Köszönöm ezzel is sokat segítettèl..

Második...háat nem tudom mit csinálna....kèpes lennèk megcsinálni ..de akkor szerintem igazolatlan óra lenne vagy nem tudom..de ez jó ötlet...köszönöm

Ment minda kettőtöknek a zöld kèz..

Jöhetnwk mèg válaszok...💕

2017. júl. 20. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jol ertem,hogy masoknak ad felmentest csak neked nem?Beszelhetnel az ofoddel,hogy nem tudod miert van ez.Vagy a szuleid megkerdezhetnek a tesi tanart,hogy ezt megis hogyan gondolja.Ha ez sem segit,akkor kerj felmentest ezekre a napokra,de lehet jobb lenne egesz eves felmentest kerni.
2017. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, a többi lányt felmenti ilyen alkalmakkor, Téged pedig nem? Ez kissé valóban messze esik az ideális tanári viselkedéstől. Szerintem is az osztályfőnököd segítségét kellene kérned, végül is ez a dolga. Vagy megkérheted esetleg a némettanárt.

Végső esetben pedig talán az lenne a legjobb, ha elájulnál órán (bár tudom, az nem kívánságra szokott történni).

2017. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Nàlunk egy hülye torna tanàr van!Eleinte elfogadta aztàn azt mondta a baràtnőmnek ilyen nincs.Szóval ezerre csillapitóza magàt.Meg nèha az oszink megkèri hogy mentse fel akkor még teszi.De amúgy azt is olvastam tudom nem segítek vele sokat de a NŐKNEK SZABADNAP KELLENE JÀRNIA A MUNKAHELYÜKÖN AZ ORVOSOK SZERINT!
2017. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!