Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy megjöjjön?

Mit csináljak, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
már majdnem egy éve menstruálok, de folyton késik vagy meg sem jön. Már elegem van belöle. Mitöl jön meg biztosan? Mert én kipróbáltam a forró fürdöt, masszíroztam az alhasamat, behúzogattam, de semmi. Nem igaz. Minden ismerösömnek be van állva, nekem meg, össze vissza. Igaz amikor megjön akkor még normálisnak tudhatóan erösebb, de amúgy alig akar megjönni. Pedig napokkal ezelött az alhasam görcsölt, mégsem jött meg! Mit tegyek?

2017. júl. 21. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél, még nem állt be. Ennyi idősen ez bőven normális. A házi gyógymódokat pedig felesleges alkalmazni, a hormonháztartásra egyik sem fog hatni.

20N

2017. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem attól jött meg több hónap után, hogy erős fizikai munkát végeztem+nagyon sokat sportoltam.
2017. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mert a fogamzásgátló beállítja a menstruációt, de ha nagyon fiatal vagy akkor még nem ajánlatos. Én 14 évesen kezdtem el menstruálni és nekem is nagyon rendszertelen volt (több hónapot is kihagyott) és 17 évesen kezdtem el szedni. Nekem nagyon sokat segített.:)
2017. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!